Nauka języka obcego przez Internet zyskuje coraz większą popularność. Jeśli zastanawiasz się, czy to metoda dla Ciebie – zapraszam Cię do krótkiego przeglądu korzyści, jakie daje uczenie się języka online.

Jedną z największych zalet uczenia się przez Internet jest jego dostępność. Wystarczy mieć łączę z siecią oraz komputer albo telefon. Czy mieszkasz w wielkim mieście, czy też na wsi w Bieszczadach – możesz skorzystać z tej samej oferty. Oferuję Ci niezwykle utalentowanych lektorów oraz różne rodzajów kursów językowych. 

Uczyć się możesz na wakacjach, w czasie dojazdu do pracy albo wcześnie rano. Kursy językowe w szkołach stacjonarnych rzadko są organizowane wcześniej niż przed godziną 16.00. Stąd osoby, które pracują na drugą zmianę, rzadko mogą znaleźć ofertę dla siebie.

Elastyczny czas nauki to kolejna zaleta. Masz napięty grafik? Zajmujesz się małym dzieckiem i nie wiesz, kiedy utnie sobie drzemkę? A może dojazdy do pracy albo szkoły zajmują Ci niemal pół dnia? Nauka online pozwala swobodnie zaplanować sobie rozkład zajęć.

Genius Foreign Language Academy Online oferuje Wam również kursy z języków, których nie ma możliwości uczyć się stacjonarnie. Hindi? Nowożytny grecki? A może fiński? Jeśli planujesz emigrację do kraju, w którym używany jest mniej popularny język, to właśnie Internet powinien być miejscem, w którym zaczniesz poszukiwanie nauczyciela.

Nauka w domu pozwala także na stworzenie sobie takich warunków do nauki, jakie najbardziej lubimy: możemy uczyć się popijając herbatę na ulubionym fotelu w kapciach, w czasie spaceru po parku albo opalając się na balkonie.

3500

successful
students

2150

video
tutorials

1500

incredible
life coaches

7850

unique
programs

Naucz się z nami danego języka w takiej formie, która najbardziej Tobie odpowiada: 

  • konwersacje – rozmawiajmy, wymieniajmy się doświadczeniem, wiedzą, spostrzeżeniami, rozbudowujmy nasz zasób słownictwa, otwórzmy się na płynną, wielogodzinną komunikację, w tematyce, która Was interesuje, tak by nauka stała się przyjemnością, a godziny wspólnych rozmów upływały w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. 
  • słuchanie  gdy zależy Ci na swobodnym rozumieniu native speakerów oraz udoskonaleniu własnej wymowy na podobieństwo rodowitych użytkowników, największe wsparcie stanowi właśnie słuchanie. Native speakerzy nie stosują w codziennej mowie pauz i mówią znacznie szybciej niż lektorzy na płytach załączonych do podręczników. 

Filmy i seriale to wartościowe źródła, ale jeszcze lepiej oglądać telewizję lub słuchać zagranicznego radia. Wywiady, relacje i toczące się na antenie dyskusje należą do najcenniejszych. Będziemy wspólnie wyszukiwać ciekawych filmów w serwisach takich jak Youtube, gdzie spotkasz się z zupełnie naturalnym językiem. 

Bardzo ważną kwestię stanowi również dywersyfikacja materiałów. Część z nich może być związana z Twoimi zainteresowaniami, ale nie ograniczajmy się wyłącznie do nich. Będziemy poznawać dany język w różnych dziedzinach życia, naszym celem będzie usłyszeć jak najwięcej popularnych i mniej popularnych zwrotów wypowiadanych przez native speakerów. Ponadto wsłuchamy się w jaki sposób wypowiadają się osoby reprezentujące różne grupy społeczne, pokolenia  pochodzące z różnych regionów kraju.

  • pisanie – opisujmy i wypowiadajmy się pisemnie na różnorodne tematy, poruszajmy tematykę, która jest dla nas niezwykle ciekawa, starajmy się o to, by żaden temat nie był nam obcy i nie bójmy się poruszać w tematyce, w której dopiero raczkujemy językowo. Każda wypowiedź pisemna zostanie sprawdzona przez Twojego lektora, przeanalizowana, porozmawiamy o tym jakie błędy zostały popełnione, jak sprawić, by następnym razem takowych uniknąć. Każde nowo-poznane słówko, wyrażenie, bądź poprawnie ułożone zdanie – to będzie nasz wspólny sukces i kolejny krok milowy w poznawaniu danego języka.
  • czytanie – marzysz o tym by bez przeszkód korzystać z międzynarodowego dorobku kulturalnego – poczytajmy wspólnie książki, czasopisma, artykuły, zapoznajmy się z różnymi materiałami edukacyjnymi – między innymi właśnie w takim celu uczysz się danego języka, by pokonywać bariery i realizować kolejno wytyczone cele.

Nie odkładaj swojej decyzji na potem – serdecznie zapraszamy! 

shape
shape
shape